אודות שר הניקיון

שר הניקיון – פשוט מבריקים!

החברת 'שר הניקיון' הוקמה מתוך רצון לספק מענה מושלם לצרכי הניקיון של לקוחות רבים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. במהלך עבודתה צברה חברת 'שר הניקיון' מוניטין רב, וזאת בזכות מספר כללי בסיס המנחים אותה במהלך עבודתה: שירות טוב, אמינות גבוהה, יעילות מרבית וזמינות תמידית.

חברת שר הניקיון מתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון:

ניקיון במשרדים, מוסדות ודירות ניקיון של מפעלים שירותי פוליש מתקדמים ניקיון אחרי עבודות גינון ניקיון וטיפול בהצפות ועוד מגוון רחב של שירותי ניקיון שיבטיחו לכם סביבה נקייה!

מנקים את הכל באמינות, מהירות ומקצועיות!

הדבר החשוב ביותר שתקבלו מחברת 'שר הניקיון' הוא ראש שקט; מבחינת רמת ניקיון, תודעת השירות, האמינות, איכות חומרי הניקיון וכמובן ההשקעה. צוות המנקים של החברה אמין, עבר סינון והכשרה קפדנית ובעל ניסיון של שנים בתחום. כאשר אתם מזמינים שירות ניקיון מחברת 'שר הניקיון', היו בטוחים שיש לכם על מי לסמוך!

האחריות שלנו – הניקיון שלכם!

החברה אחראית לכך שכל עובדי הניקיון שלה מבצעים את פעולות הניקיון והשירותים הנוספים בצורה מהירה וזריזה, ללא התעכבויות, על מנת לחסוך לכם זמן וכסף ולתת לכם את השירות הטוב ביותר שניתן. בנוסף, עמידה בזמנים היא ערך משמעותי בחברת 'שר הניקיון', וכל עובדי החברה מתודרכים לגבי זמני ההגעה, העבודה והסיום, לנוחיות הלקוחות.

אודות שר הניקיון

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

נשמח לעמוד לרשותכם עם שירותי הניקיון הטובים ביותר!
אנו מזינים עבורכם במספר: 054-5556965 או פשוט מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.  הצפה? ניקיון דחוף? מענה מיידי וזמין!

  אחד הדברים הכי לא ידועים בתחום הניקיון הוא מתי תזדקקו לשירותי ניקיון, יש כמובן את הניקיון השבועי במשרד או במפעל אבל לעתים קרובות הצורך בניקיון יהיה מיידי ומפתיע, למשל הצפה לא צפויה בבניין, גיזום של שיחים שחוסמים את הכניסה למפעל ועוד.
  במקרה כזה ישנה חשיבות מכרעת ליכולת של 'שר הניקיון' לתת מענה מיידי וזמין בהתראה קצרה.

  שר הניקיון – הפיתרון המושלם לכל בעיות הניקיון!

  לחברת 'שר הניקיון' לקוחות רבים, אשר נהנים משירותי ניקיון מהירים, זמינים ומקצועיים. אתם מוזמנים להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים של החברה – בסופו של דבר אין דבר חשוב יותר מאשר חלל עבודה או מגורים נקי ומצוחצח!

  תוכלו להתקשר ולקבל מענה בכל שעה, לכל שאלה או בקשה שתרצו.

  ברק דרמון

  מנכ"ל שר הניקיון

  הקמתי את 'שר הניקיון' לאחר שחרורי מצה"ל לפני כעשור. בתחילת דרכי ניקיתי מספר בניינים באזור שכונת מגוריי. בעזרת התמדה ופרגון חם מהלקוחות המרוצים, הבנתי את הפוטנציאל שבדבר ותוך כדי שמירה על איכות השירות, מחירים נוחים וצוות חרוץ ואיכותי שהצטרף במהלך השנים, כיום, אנחנו מעניקים שירותי ניקיון מקצועיים לעסקים, חברות וארגונים מובילים במשק הישראלי. אני מזמין אותך להצטרף: 054-5556965

  ברק דרמון

  מבין לקוחותינו

  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client
  Client