ניקיון בניינים משותפים וחדרי מדרגות במקצועיות!

כולנו כבר יודעים כמה מהר מתלכלכים חללים משותפים בבנייני דירות. מספיק דייר אחד שחוזר מבוצבץ כולו אחרי יום עבודה וחדר המדרגות נראה כמו אחרי סופת טורנדו. על מנת למנוע מחדר המדרגות להיראות ככה כל מה שצריך זה רק דבר אחד – שירות ניקיון בניינים משותפים על ידי שר הניקיון.

ניקיון בניינים משותפים חשוב מאוד כדי לשמור על היגיינה, בריאות התושבים, הרחקת מזיקים וגם, להרגשה הטובה! בסופו של דבר, אין דבר נעים יותר מאשר לחזור בערב מיום עבודה מפרך, לעלות בחדר המדרגות ולהריח את הריק הנעים של חומרי הניקוי הריחניים.

ועד בית יקר, מגיע לך בניין מבריק!

החברה משתמשת בחומרי ניקוי איכותיים בלבד, ומציעה שירות מהיר ויעיל, כל כך מהיר ויעיל שאתם פשוט לא תרגישו. לא מאמינים? התקשרו עכשיו והזמינו צוות ניקיון שיראה לכם איך נראה הבניין שלכם כשהוא באמת נקי.

מחירון שירותי ניקיון בניינים משותפים

מספר קומות מחיר
עד 50 מ"ר 399 ₪
עד 60 מ"ר 489 ₪
עד 70 מ"ר 579 ₪
עד 80 מ"ר 699 ₪
מעל 90 מ"ר 879 ₪

זהירות, נקי כאן!

חברת שר הניקיון מציעה לכם שירותי ניקיון בניינים משותפים מהירים, מקצועיים ואמינים, במחירים אטרקטיביים במיוחד. לחברה ניסיון של שנים, במהלכן צברה מוניטין גבוה. בנוסף, החברה מתאימה את עצמה עבורכם – אתם מבקשים אנחנו מנקים. אם צריך לנקות את המקלט, או לפנות את הגג – אנחנו שם בשבילכם ולמענכם. וכמובן, גם עם שטיפת חדרי מדרגות או חללים אחרים באופן קבוע, לשמירה על מראה נאה והיגיינה גבוהה.

הבניין שלכם, הניקיון עלינו

חברת שר הניקיון מספקת שירותי ניקיון בניינים משותפים בכל רחבי גוש דן – החברה מספקת מענה זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. התקשרו אלינו ותאמו הגעת צוות ניקיון.

בואו לנסות את החיים בבניין נקי!

אנחנו מזמינים אתכם פשוט לנסות. צרו איתנו קשר עוד היום, שאלו את הצוות שלנו את כל השאלות שעולות בדעתכם וקבלו את כל הפרטים על שירותי הניקיון שלנו. התקשרו עכשיו לתאם איתנו מועד לניקיון יסודי בהקדם האפשרי!

לקוחות ממליצים

בין לקוחותינו

remax
audi
vf
skoda
liam
agsf
awlaw
frid
posen
avi
medcruises
multipack
tamnun
tig
uotp
vml
wlaw
dsd
fitcombat
alios