עם חברת שר הניקיון הדירה המשופצת שלכם תיראה ממש חדשה!

זהו, השיפוץ הגדול נגמר ואתם עומדים לחזור אל דירת החלומות שתמיד רציתם. חידשתם מרצפות, צבעתם את הקירות, והחלפתם מטבח. עכשיו נשאר רק לנקות!

חברת שר הניקיון באה לעזרתכם. עם ניסיון רב ושירות יעיל, מהיר ומבריק, אנחנו נדאג שתחזרו לדירה משופצת ונקייה. ניקיון דירות לאחר שיפוץ אינו דבר פשוט. אחרי השיפוץ המתיש לאף אחד אין כוח להתחיל לנקות, לשטוף ולהתלכלך, כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת שר הניקיון, שתאפשר לכם ליהנות מתהליך השיפוץ ללא החלק של הניקיון. מתאים, לא?

שיפוץ לא חייב להסתיים בבלאגן

לא משנה אם זה בית פרטי או דירה, חברת שר הניקיון תדע להתמודד בדיוק עם מה שדרוש לכם. הסיסמה "שיפוץ לא חייב להסתיים בבלגאן" היא לא קלישאה אלא מהות העבודה שלנו, אני מקפידים להשאיר לכם דירה משופצת ובעיקר נקייה, ככה שהכניסה המחודשת אליה תתחיל ברגל ימין!

אנו נדאג לפינוי פסולת שנותרה, ניקיון תוצרי הלוואי כמו אבק, פסולת בניין או שאריות צבע, ניקיון מקיף של רצפות, קירות ותריסים, או בקיצור – כל מה שצריך.

מחירון שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ

גודל הדירה מחיר
עד 50 מ"ר 399 ₪
עד 60 מ"ר 489 ₪
עד 70 מ"ר 579 ₪
עד 80 מ"ר 699 ₪
מעל 90 מ"ר 879 ₪

מסירות, זמינות ואחריות

עם כוח אדם מסור ותודעת שירות גבוהה, אנחנו נדאג שהדירה המשופצת שלכם תהיה נקייה בלי שום בעיה. החברה מספקת שירות ניקיון דירות לאחר שיפוץ בכל רחבי גוש דן, עם מענה זמין 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע.

אז אפשר להפסיק לדאוג!

הקבלן סיים את העבודות האחרונות, ואתם כבר יכולים לחייך! אפשר להפסיק לדאוג ולהתחיל להתרגל לדירה החדשה שלכם. הרימו טלפון כבר עכשיו לשר הניקיון, דברו עם הצוות שלנו, והזמינו צוות ניקיון דירות לאחר שיפוץ שישאיר את החיוך על הפנים שלכם לעוד הרבה ימים!

אין כמו הברק של דירה חדשה ונקייה

אז אם אתם זקוקים לשירות ניקיון דירות לאחר שיפוץ, חברת שר הניקיון כאן בשבילכם. בזמינות גבוהה, במהירות, ביעילות, עם צוות מסור ושימוש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר, שר הניקיון יהפוך את הדירה המשופצת שלכם לארמון.

לקוחות ממליצים

בין לקוחותינו

remax
audi
vf
skoda
liam
agsf
awlaw
frid
posen
avi
medcruises
multipack
tamnun
tig
uotp
vml
wlaw
dsd
fitcombat
alios