חברת שר הניקיון מציעה לכם כניסה חלקה במיוחד!

דמיינו את עצמכם נכנסים לדירה חדשה, נקייה ומבריקה אחרי יום שלם של הובלות, כאב ראש ולחץ מטורף, נשמע חלום, נכון? אז זהו שבעזרת שירות הניקיון המקצועי של "שר הניקיון", ניקיון דירות לפני אכלוס, החלום הזה יכול להפוך למציאות שלכם.

אם אתם רוצים דאגה אחת פחות ביום המעבר, ניקיון דירות לפני אכלוס הוא הפיתרון המושלם עבורכם! איך עושים את זה? בקלות! מתקשרים לאחד מנציגי החברה, קובעים את מועד הניקיון ו...מקבלים דירה מ-ב-ר-י-ק-ה!

עבודה נקייה, איכותית ומקצועית

אם חשבתם שאתם יודעים הכל על ניקיון דירות לפני אכלוס – כדאי שתחשבו פעם נוספת! שירות מקצועי ומהיר, שימוש בחומרי ניקיון איכותיים בלבד, כוח אדם מסור, תודעת שירות גבוהה ואדיבות – ככה מתבצע כל פרויקט, קטן כגדול, בחברת שר הניקיון!

בסוף התהליך תקבלו דירה נטולת פסולת, נקייה מאבק, ואפילו לאחר פוליש ומרצפות נוצצות.

מחירון שירותי ניקיון דירות לפני אכלוס

גודל הדירה מחיר
עד 50 מ"ר 399 ₪
עד 60 מ"ר 489 ₪
עד 70 מ"ר 579 ₪
עד 80 מ"ר 699 ₪
מעל 90 מ"ר 879 ₪

רואים לכם את הברק בעיניים

חברת שר הניקיון דואגת לכם לליווי צמוד ומענה זמין לכל שאלה או בקשה. צוות העובדים האחראי על כל התחום של ניקיון דירות לפני אכלוס הינו מקצועי ביותר, בעל ניסיון רב וזמין בשעות גמישות, בהתאם לצורך הספציפי שלכם. אם גם אתם רוצים לראות את הברק בעיניים של הדירה – פשוט הצטרפו אל משפחת הלקוחות הנקיים והמרוצים של החברה.

מטאטאים את הדאגות

אין שום ספק – ניקיון דירות לפני אכלוס יוריד מכם את העול ויפחית את העומס שגורר המעבר. המעבר גם ככה מסובך, למה לא ליהנות משירות נהדר ולהרגיש שהבית חדש? בלי אבק שהצטבר, בלי פסולת שנשכחה, בלי קורי עכביש – היכנסו לדירה שלכם שתאיר לכם פנים!

ובשורה התחתונה – הכי כיף זה לקבל בית נקי!

חברת שר הניקיון נותנת לכם את כל הכלים כדי שההתחלה שלכם בבית החדש תהיה רעננה ונקייה, ללא פסולת בניין ותוצרי לוואי אחרים של דירה ריקה. אם אחד הדברים החשובים לכם ביותר, זה חברת ניקיון שאפשר לסמוך עליה בכל זמן ובכל מקום – הגעתם למקום הנכון.

לקוחות ממליצים

בין לקוחותינו

remax
audi
vf
skoda
liam
agsf
awlaw
frid
posen
avi
medcruises
multipack
tamnun
tig
uotp
vml
wlaw
dsd
fitcombat
alios