כמה פעמים ספרתם עד 10 והלכלוך לא התנקה מעצמו?

הכירו את 'שר הניקיון' – החברה המבריקה ביותר! תגידו שלום לאבק, היפרדו יפה מהלכלוך במשרד ושימו סוף לתורנות השירותים – ברוכים הבאים לחברת שר הניקיון, שתדאג להבריק לכם את המשרד!

במהלך השנים האחרונות חברת 'שר הניקיון' התפתחה וגדלה, וכיום היא מספקת שירותי ניקיון למגוון רחב של חברות ומשרדים. החברה מתגאה במוסר עבודה גבוה, חומרי ניקיון איכותיים, אמינות ועמידה בלוחות זמנים. בנוסף, החברה זמינה וערוכה לפעול בצורה מיידית גם במקרה של התרעה קצרה.

הפכו את המשרד שלכם לנקי יותר!

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום, לברר פרטים על שירותי הניקיון שלנו ולהזמין עבורכם את חבילת הניקיון המתאימה ביותר. אנו זמינים לכם ונשמח להתגמש לפי לוחות הזמנים המתאימים לכם בלבד.

צוות החברה ישמח לענות על שאלות ולתאם לכם ניקיון יסודי בהקדם האפשרי! צרו קשר עוד היום והזמינו את הצוות של 'שר הניקיון' לניקוי המשרד שלכם!

מחירון שירותי ניקיון משרדים

גודל משרד מחיר
עד 50 מ"ר 399 ₪
עד 60 מ"ר 489 ₪
עד 70 מ"ר 579 ₪
עד 80 מ"ר 699 ₪
מעל 90 מ"ר 879 ₪

מגוון רחב של לקוחות מבריקים

לקוחות החברה רבים ומגוונים וביניהם ניתן למצוא: משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, אוניברסיטאות וחללי לימוד, משרדים בכל התחומים ועוד. צוות הניקיון של החברה מקפיד על הפרטים הקטנים, ההופכים את חלל המשרד מנקי למבריק, ולכן ינקה את הרצפות, המנורות והשולחנות באותה תשומת לב בה ינקה אבק ממקלדות המחשבים המונחות על השולחן.

בסופו של דבר המטרה שלנו היא לגרום לכך שהעובדים שלכם יעבדו בסביבת עבודה נקייה ונעימה.

שר הניקיון - ניקיון משרדים מקצועי וקפדני!

כן, כן זאת לא טעות. שר הניקיון הוא זה שמאפשר לכם לעבוד בראש שקט ולא להתעסק בשאלת הניקיון במשרד. מי ינקה את השירותים? מי יוריד את הזבל? מי ישטוף את הרצפה? אין אחד במשרד שאוהב להתעסק בניקיון של המשרד ומצד שני אין אחד שאוהב לעבוד בסביבה לא נקייה, הפיתרון לכך פשוט - שר הניקיון, שיחסוך לכם את העצבים והמריבות, בדרך למשרד נקי יותר.

24 שעות ביממה...נקי!

חכו שתראו את המשרד שלכם אחרי הניקיון של חברת 'שר הניקיון'. הניסיון שצברה החברה בניקיון משרדים מאפשר לה לאפיין את הצורך הייחודי של כל משרד, ובכך להקצות לשם את כוח האדם והמשאבים הדרושים לניקיון המושלם. החברה מציעה את שירותי הניקיון שלה בכל אזור גוש דן, ומספקת ללקוחותיה מענה זמין 24/7.

לקוחות ממליצים

בין לקוחותינו

remax
audi
vf
skoda
liam
agsf
awlaw
frid
posen
avi
medcruises
multipack
tamnun
tig
uotp
vml
wlaw
dsd
fitcombat
alios